Vicoustic Flexi A50 Sünger |

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic kare sünger flexi panel A50, orta ve yüksek ses frekansları için en iyi performans değerlerine sahip ses yalıtım ve izolasyon ürünüdür. Kara derz ve desenleri sayesinde uygulama kolaylığı ve desen bütünlüğü sağlayan Vicoustik Kare Sünger Flexi panel A50 bir çok alanda ideal performans sunan ürünlerdir. Genellikle ses kayıt odaları, stüdyo müzik odası dj kabinleri gibi ortamlarda sıklıkla kullanılır. Kare derzler arasında kablo tesisatı geçirilerek, ortamın görüntüsünü kirleten ve zorluk çıkaran kablolar Vicoustik Kare Süner arasında gizlenebilir. Ayrıca yüksek ısı dayanımı ve alev almazlık özelliği ile yangın tehlikesine karşı güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Vicoustic Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Genelde bu tür kayıt olarak, özellikle talep oda uygulanan veya yayın stüdyoları, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunar. Ayrıca, benzersiz bir özelliğe sahip – Panel kavşakları fark edilmezler. Örneklerini bir sırayla yerleştirilir zaman, boşluklarında kabloları gizlemek için izin.

Vicoustic Ses Yalıtım Panelleri Flexi Paneli A50 gerçekten etkilidir.Malzeme, emme yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonu panelin soğurma performansı 1 yansımaların tedavisinde çok verimli olduğu anlamına gelir. Flexi Panel A50 Eğer, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir.

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Vicoustic flexi sünger duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır.

Akustik Vicoustic Flexi Sünger Teknik Özellikleri : 

  • Kalınlıklar 40 mm – 50 mm
  • Yoğunluk 50 dns
  • Yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Boyutu 50 cm x 50 cm
  • Minimum sipariş 1 paket = 5 m2
  • Renk siyah

Akustik Vicoustic Flexi Sünger Kullanım Alanları :

Vicoustic Flexi A50 Süngerler, Kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları gibi akustik düzenlemeye ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılabilir. Vicoustic Flexi A50 Sünger duvara uygulaması kolay olup solid yapıştırıcısı ve rulo ile istediğiniz yere rahatça uygulayabilirsiniz.