Basotect Piramit Sünger

Basotect piramit sünger çınlama, eko, yankı, akustik ve ses yalıtım konularında yüksek performans sağlar ve ses sorunlarını giderir. Akustik ses kalite artırımı sağlar ve böylece sesler daha kaliteli algılanır. Özel tasarlanmış bu ürünün yüzeyinde açık hücreli gözenekler mevcuttur. Seslerin bu hücrelere hapsolmasını sağlamaktadır.

Basotect Melamin Piramit Sünger Özellikleri
  •  Ham madde : Melamin Köpük
  •  Kalınlık : 40mm – 50mm – 70mm
  •  Ebat : 50*125cm , 125*125cm, 125*250cm
  •  Renk : Beyaz ve gri renklerde
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  •  Yoğunluk: 8-11Kg/m3
  • Hiçbir alerjik reaksiyon göstermez.
  • Kendi ham maddesinin yapısı sayesinde alev almaz
  • Antibakteriyel, nem küf yapmaz

Basotect Melamin Piramit Köpük

Günümüzde yankı yalıtımı özellikte stüdyo, ses kayıt odası gibi vb. profesyonel çalışmaların yürütüldüğü mekanlarda önemli bir konudur. Basotect piramit sünger yankı yalıtımı sağlamakla birlikte bunun yanında ses izolasyonu performansı sergilemektedir. Bakteri üretmez yapısı ve özel tasarımı ile bir çok mekan ve alanda kullanılabilmektedir. Antibakteriyel özellikte olması sayesinde odyo odası, işitme merkezleri, hastane gibi hassas mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Basotect melamin piramit sünger nasıl uygulanır?

Uygulaması için kendinden yapışkanlı modelini tercih edebilir veya yapıştırıcı kullanabilirsiniz. İki yöntemde de aynı sonucu elde ediyor olsanız da kendinden yapışkanlı basotect sünger uygulaması daha kolaydır. Yapıştırıcı, rulo fırçayla süngerin uygulanacağı alana sürülür ve ardından malzeme hafif baskı yaparak uygulayabilirsiniz. Alanın kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekiyor aksi takdirde malzemede düşmeler görülebilir.

Melamin Köpük Piramit Sünger

Akustik Basotect Sünger Melamin Piramit

Basotect melamin piramit sünger ne kadar ses keser veya emilim sağlar?

Sünger, bariyer, panel vs. ses yalıtım malzemelerinin %20 ses keser, %90 ses keser vb. net bir oranı olamaz. Belirli ses frekanslarında ne kadar etki gösterdiği test edilir ve sizin de ortamınız o frekanslara hakimse test edilen sonuç kadar sesiniz kesilir denebilir. Sadece yaptığımız uygulamalarda belirli vaatlerimiz olabilir bunlarda öncesinde yapılan keşfe istinaden söylenir veya tahmince bir rakam verilir.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri