Referanslar

Summa Senegal Havalimanı Ses Yalıtımı Uygulamamız

Summa Senegal Havalimanı Projesinde akustik ses yalıtımı sağlamak için tavanda yüzer tavan paneli kullandık. Bayraklarına uygun renklerde siarı, kırmızı ve yeşil akustik ses emici kumaş kaplı tavan panelleri sayesinde havalimanı içerisinde oluşabilecek yankı böylelikle engellenmiş oldu.

TBMM'ye Yaptığımız Akustik Paravan Uygulamamız

Ankara ses yalıtımı firması olarak akustik paravanlarımızı tercih eden Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne aynı zamanda bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Vem İlaç Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ofisler çalışanların iş hayatlarında daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarının sağlanması gereken mekanlardır. Vem ilaç ofisinde oluşan yankı problemini önlemek adına tavanda ortam akustiğini sağlayan yüzer tavan panelleri kullandık.

Vehbi Koç Akustik Paravan Uygulamamız

Ankara ses yalıtım Firması olarak Vehbi Koç eğitim binası ses yalıtımında ara bölüm özelliği olan ve ortam içerisinde akustiği sağlayan akustik paravan kullanarak yankıyı minimuma indirdik.

Ted Koleji Akustik Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ted Koleji Müzik odasında duvar panelleri ile hem şık bir görünüme sahip olmuş oldu hem de akustik ses yalıtımı sağlamış olduk. Ted Kolejinde duvarda oluşturulan kumaş kaplı paneller sayesinde akustik ses yalıtımı sağlandı.

Halk Bankası Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ofislerde olmazsa olmazlardan biri haline gelen masa seperatörleri yoğun çalışma ortamlarında oluşabilecek yankıyı engelleyebilme özelliğine sahip olduğu için Halkbankası çağrı merkezinde masalarda seperatör, tavanlarda ise basotect labirent sünger kullanarak hem yankı yalıtımı sağlandı hem de daha dekoratif bir ortam elde edildi.

Seslendirme Evi Akustik Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ankara ses yalıtımı firması olarak  akustik yüzer tavan panellerimizi tercih eden Seslendirme Evi projemizi gerçekleştirdik.

İBB Trafik Kontrol Merkezi Akustik Ses Yalıtımı Uygulamamız

Radyocular seslerini dinleyicilere kaliteli bir şekilde anlatsın diye bulundukları ortamı akustik ses yalıtım malzemeleri kullanarak yalıtmaktayız. Bunun için burada kullandığımız gibi tekno touch sünger ve basotect labirent sünger kullanmak, farklı renk ve desenlerde akustik sünger kullanmak mümkün.

Ak Sigorta Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ankara ses yalıtımı firması olarak özel tasarım yapılarak hazırlanmış akustik baffle tavan panellerimizi tercih eden Ak Sigorta’da projemizi gerçekleştirdik.

Walter Tools Ofis Akustiği Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ofisler çalışanların iş hayatlarında daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarının sağlanması gereken mekanlardır. Walter Tools ofisinde oluşan yankı problemini ve ses karışıklığını önlemek adına tavanda ortam akustiğini sağlayan masa seperatörleri kullandık.

Radyo Vizyon Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ankara ses yalıtımı firması olarak özel tasarım yapılarak hazırlanmış Tekno Touch tercih eden Radyo Vizyon’da projemizi gerçekleştirdik.

Yediyirmidört Doğrudan Pazarlama Ses Yalıtımı Uygulamamız

Ankara ses yalıtımı firması olarak yüzer tavan panellerimizi, akustik süngerlerimizi tercih eden Yediyirmidört Doğrudan Pazarlama Ofisinde projemizi gerçekleştirdik.

akustik panelakustik kumaş panelses yalıtım süngeri